| delena a întrebat:

Bunaa!love struck

Revin cu o problema:d.

Pe 24 februarie implinesc cu iubitul meu 1 an de cand suntem impreuna.Si vreau sa'i fac un cadou dar mai special. m'as gandi la un ursuletz mare. dar mai dati'mi si voi sugestii.

aa.si pe 14 februarie e ziua indragostitilor...Atunci oare ce sa ii iau?

Sunt intr'o mare dilema!straight facelaughing

P. S.: primul meu iubitlove struck

Va multumesc. Dau fundita pentru cea mai interesanta ideekiss

9 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

De ziua indragostitilor ii iei un maimutoi de plus (dar nu exagerat de mare) sau chiar o inimioara de plus, iar la aniversarea voastra poti sa ii personalizezi ceva cu poze de-ale voastre. Orice: o carte, un tricou, o perna etc. In ambele cazuri sa nu uiti sa adaugi si o cutie de bomboane in forma de inimioarawinking

| maryy a răspuns:

Pai un ursulet mare cum ai spus tu, sau prin mall-uri am mai vazut niste inimi rosii foarte mari.Sunt super dragute! Merge sa o tina la el pe pat. Un parfum ar fi ceva sensibil si exotic, asta dand dovada ca iti place un baiat care miroase frumos. Un mp3, mp4.Acum depinde si ce bani dispusi ai pentru a cumpara un codau.In orice caz multa fericire si intelegere ca e cel mai important!

| oneDisturbed a răspuns:

Tu il cunosti cel mai bine, daca sunteti de 1 an impreuna, ar trebui sa stii ce sa'i iei. Oricum, un ursulet nu cred ca'i cel mai bun cadou pentru un baiat. (mie personal nu mi'ar placea sa primesc un ursulet)

Daca poarta de obicei o bratara sau ceva, ai putea sa'i faci cadou una. Sau lantisor, eventual cu initiala ta.

Oricum, am mai spus, tu il cunosti cel mai bine, si e cam irelevant raspunsul meu.
Cel mai bine ai apela la o prietena de'a ta pentru. sugestii, asta in cazul in care si ea il stie.
Sau, si mai bine, ai putea apela la un prieten de'al lui.

Ce pot sa mai spun... Bravo pentru relatia asta, si sa tina cat mai mult!

| Anonim_4797 a răspuns:

Buna.eu zic ca ar fi frumos daca i-ai cumpara o perna in forma de inimioara cu pozele voastre pe ea...sunt magazine care fac asta...sau nu neaparat perna, mai sunt si alte chestii. dar chiar ar fi frumos ceva cu pozele voastre. sper ca te-am ajutat happy

| Iubbiii_4906 a răspuns:

Iubitaa:*. e minunat ca faci un anbatting eyelashes felicitari>big grintongue
daca nu ai obs cam toata lumea face asa ceva.
fii originalasmug
cumparai ceva care sa te reprezinte pe tine`big hug
:*.
de exthinking sunt magazinethinking unde iti poti personaliza orice lucru vrei cu poza, numele.thinking cu orice vrei tu:*
un lucru minunat ar fi.sa faci 2 tricouri...cu poza voastra:*
[sper ca te-am ajutat:-s]

| CNP a răspuns:

24 februarie, ce frumos.Atunci e si ziua mea.Trecand peste asta, eu i-am facut cadou unui fost iubit de ziua lui un tort dragut si un tricou care stiam ca ii place iar de ziua indragostitilor o rama cu inimioare in care am pus o poza cu noi doi. El s-a bucurat foarte mult si i-au placut, a fost incantat. Sper ca te-am ajutat, te pup!

| o02i a răspuns:

La multi anisori in continuare:X! Ar fi dragut de exemplu un pandantiv de argint in forma de inimioara care e alcatuit din 2 jumatati, o parte a lui si cealalta a ta:Xe un cadou foarte special si delicathappy si de ziua indragostitilor zic ca un ursulet ar fi super, adica cine nu isi doreste ceva pufos?!laughing
eiiii, sper ca te'am ajutatwinking! Decizia iti apartine! :*

| Alee_4988 a răspuns:

Poti sa ii dai un album foto. si pozele sa fie puse in ordine. de la inceputul relatiei pana in prezent. si albumul sa poata fi completat pe parcurs