| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Povestea mea este un pic mai lunga...
Acum 2 luni am aflat de la o colega ca niste colegi de-ai mei ca joaca metin2 (joc si eu) si mi-a dat id lor. Unul din colegi era on si vorbeam ore intregi la microfon si mi-a dat si camera, peste 3 zile imi spunea ca ma place foarte mult desi este genul mai timid, dar dupa ma facea urata, proasta si eu nu stiam ce sa cred.

Dupa ceva timp ne-am certat rau si ne-am injurat si l-am bagat la ignor.

A racit si nu a venit 2 saptamani la scoala. Si nu stiu cum dar el si rivala mea s-au pus impreuna in banca si tot timpul chicoteau si sopteau, dar el inca se uita la mine. Trebuie sa mentionez ca rivalei mele ii place de un baiat, dar de acesta ii place doar pentru ca are un telefon foarte misto.

Nu am vorbit cu acel baiat decat pana ieri, cand l-am bagat pe mess din nou deoarece vroiam sa stiu ce mai face, ce nu face si sa il mai intreb daca are tarate in cap si daca vrea doar sa ma faca geloasa.( stie ca o urasc pe fata aceea). Eu nu il plac, dar acum cand vad ca sunt pusa in situatia asta incep sa il plac. ( si il cunosc foarte bine)

Intrebarebarile sunt:

1) Credeti ca vrea doar sa ma faca geloasa?

2) Ce sa fac?
Funda!:X Nu va batetzi joc plz...

8 răspunsuri:
| sysy13498 a răspuns:

Iti zic din start n-am nev de funda dar asculta fato... username are drepate ma pis pe metinu vostru scuze de exceptie eu mi-am pierdut un an din viata cu jocu asta de *** state-am pe calc non stop veneam de la scoala de la 2 la 12 noaptea eram pe metin lasa-l in pace eu mi-am stricat ochii cu jocu asta lasate de metin sfatu meu laughing si cu baiat... creka te place sarutal si o sa fie gata totu nu cred ca o sa se supere daca ti-a zis ca-ti place daca il saruti probabil o sa simta nasol priam data dar apoi o sa fie al tau iti zi 100% asta

| madalina188w a răspuns:

Da asa fac baietii. daca vrei sa afli daca te place tinete de mana cu prietenul lui cel mai bun pentru ca el vede tradarea prietenului si e gelos atunci il doare cel mai tare1sau cum ti-a facut el tie cu dusmanca, apropo am si o dusmanaca pe nume alexandra.da te face geloasa.nu trebuia sal adaugi din nou pe mess deoarece va crede cal placi si vrei sa te impacaici cu el si sa fiti impreuna.TE PLACE PUNCT!

| Sky_6013 a răspuns:

Metin2laughing...

pai intreba-l direct : ce vrei de la mine nu sunt papusa ta magarelaughing( si vorbesc seriooos)

si crd ca vrea doar sa se distreze putinstraight facestraight face

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Nu este genul asta vladutz. si username meriti o injuratura...

| Elena_1818 a răspuns:

Este posibil sa te placa si sa vrea sa te faca geloasa.Cand ti-a marturisit ca te place poate s-a simtit aiurea ca tu nu i-ai spus acelasi lucru si i-a fost teama sa nu razi de el(sa le spui prietenelor tale:"il vedeti pe fraierul ala!? ma place"etc.).
Ar trebui sa discuti cu el si sa ii spui ca si tu il placi, poate ca lucrurile se vor schimba.
sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

| username_5501 a răspuns:

Mama ce mentalitate de metin aveti pe acolo cu adversari, aliante.Mai incet cu jocurile ca strica mai.

| username_5501 a răspuns:

Chear merit Dark? Ce te-am facut sa plangi prea tare? Inseamna ca mi-am facut treaba bine.

| vladutz963 a răspuns:

1) Nu, vrea sa te topesti dupa el si sa'i cazi in maini, apoi o sa te lasa ca o "carpa"... Deci pentru el cam esti papusa lui cu care se joaca toata ziua...