| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea are urechile dezlipite si nu vrea sa iti prinda parul ca se vad urat, mi a zis ce poate face, sa isi cumpere o pampliga sa si o tina pe urechi sa le indrepte sau stiti voi alte metode?

6 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Ceva serios

| Felys a răspuns:

Operatie estetica

| Anonima264 a răspuns:

Sa stii ca interiorul conteaza, nu exteriorul!
Dar daca vrei neaparat sa gasesti o soultie rapsunsul este operatie estetica!

| SakonSIUkon a răspuns:

Cum spune-am aspectul conteaza...Pai luara-ti foc eve care mai mintiti.

| popnyna a răspuns:

Poate sa-si prinda parul dar sa incerce sa-l prinda mai jos si sa-si acopere urechile cu el...asta sigur functioneaza

| Trifoi_Alex_1992 a răspuns:

Iti recomand cu caldura un cutit laughing