| robbifcp a întrebat:

prietena mea pleaca la mare in cateva zile si ea s-a gandit sa-mi fac un cadou, a spus ca ma invita la picnic intr-un loc linistit, unde sa fim toata ziua noi doi, cand vine de la mare vreau sa-i fac si eu un cadou frumos, ma puteti ajuta cu vreo idee? sau sa fie tot un picnic dar sa fie ceva mai frumos, dau funda.

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

O plimbare cu barca!love struck

| h3r a răspuns:

Cred că o să faceți același cadou, am eu o presimțire... gând la gând.

| andru10best a răspuns:

Mai bine organizezi o zi plina de activitati care ii plac (sa va plimbati ca niste turisti prin oras, la acvariu, zoo, teatru, satul de vacanta, paint ball, diferite chestii)... si seara o invitatie la film si la un restaurant. O sa fie o super zi!

| cllaudDia a răspuns:

De ce nu incerci o cina romantica? Daca ai avea posibilitatea sa organizezi asa ceva, in mod sigur ar fi foarte incantata. Daca nu incerca ceva diferit de ce iti ofera ea tie. De nu incerci sa faci un colaj cu poze din momentele importante pentru voi?

| Alexutza1D a răspuns:

Ii cumperi ceva frumos sau o duci la plimbare cu barca dar mai inspre seara ca sa fie romantic daca nu se poate asta e