| GMan_3569 a întrebat:

Prietena mea vine de la tara si m-a sunat si vrea sa facem sex.Suntem amandoi virgini dar eu am ceva experienta cu fetele...si ceva cunostinte, ei bine de la mama, tata si colegi.Stiu sa pun prezervativul, stiu totul(ca teorie), dar la practica sunt sigur ca ma descurc.As avea doua intrebari:1big grinurex Extra Safe e pe marimi? 2:Imi recomandati un prezervativ mai bun? Mersi mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care, cu toata stiinta ta si poate a ei, va incepe vreo unul sa tremure sa stii ca e din cauza emotiilor si sfatuieste-o sa se relaxeze usor iar daca tu te afli in situatia asta sa stii ca e ceva normal, faceti o pauza, relaxati-va si luati-o de la capat pentru ca o sa mearga.Iti spun pentru ca e prima data, multora li se intimpla iar majoritatea se blocheaza in fata emotiilor si rateaza toata frumusetea.Nu te supara te rog.

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Durex Rulz

| anaaa13 a răspuns:

Nu cred ca e pe marimi.

| GMan_3569 explică:

Ms mult daca ai fi inregistrat ti-as da fundita.

| GMan_3569 explică:

Durex Extr Safe e pe marimi sau nu?

| GMan_3569 explică:

Pai e sau nu e, ce dracul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este pe marimi.

xoxo, didi