| anonim_4396 a întrebat:

Astazi voiam sa fac sex cu prietenul meu, amandoi fiind virgini. Ideea ca ne mangaiam, sarutam toate cele dar cand era vorba de act sexual in sine, isi pierdea erectia. El crede ca ar putea fi si de la prezervativ, am utilizat Durex Extra Safe dar nu stiu ce sa zic. Ce credeti?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Faceti intai Petting!
Asa o sa va puteti cunoaste, si experimenta diverse senzatii, inclusiv el sa ejaculeze, stimulat de tine!
Sa va spalati bine pe maini inainte!
Sexul nu e ciocolata!

| alina2k18 a răspuns:

Fa-i o mica labica atunci cand ii moarewinking freaca-te si tu laughing ca sa il exciti mai tare si nu are cum sa nu i se scoale la locwinking
Poate e si inhibat /timid, fiind virgin, ce sa zic NU am avut niciunul virgin.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Era stresat, ii era teama ca nu o va face bine etc. Nu cred ca este din cauza prezervativului, dar... nu se stie. Incercati si fara, dar folositi metoda calendarului, dar sa nu fie in perioada fertila, care se calculeaza astfel: de la data viitoarei prime zi de menstruatie se scad 19 zile si se afla prima zi fertila, apoi de la prima zi a viitoarei menstruatii se scad 12 zile si se afla ultima zi fertila. Dupa mine, cea mai sigura perioada este in cele 10 zile de dinaintea menstruatiei.

| AlexandruInu a răspuns:

Am pățit si eu asta, din cauza emotiilor, aveam impresia ca o sa ma fac de ras, stimuleaza.l, excital

| Helpme99 a răspuns:

Stres, prezervativ mult prea gros, si probabil nici tu nu l.ai stimulat cu manuta prea mult.