| MmS_4429 a întrebat:

Buna prieteni! Voi cum ati intreba o fata daca vrea sa fie cu voi sau cum v-ar placea sa fiti intrebate?

Răspuns Câştigător
| Maryse a răspuns:

Pai parerea mea, is fata cum as vrea eu: sa vad ca ma place intr-adevar(poate sa arate asta, de ex un cadou mic, ceva, daca iubesti intr-adevar persoana), si eu, deci asta e parerea mea, nu vreau sa ma intrebe cu timiditate sau prin altcineva(prieteni), vreau sa vad ca e destul de curajos si chiar vrea sa fie cu mine, deci spune-i ii fata si arata-i cat de mult o iubesti

8 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Adica asta fiind intrebare de la fata la fata?
o fata sa fie cu o fata thinking
nu stiu, cam anticrista chestia rolling on the floor
da 2 fete sarutandu-se sunt =p~
saaau n-ai formulat tu intrebarea corect? nu sunt eu destul de inteligent sa pricep?

| sunset a răspuns:

Nu mi-ar place sa fiu intrebata.
Nu imi plac baietii care vorbesc mult si nu fac nimic.

| Andr3yCzz a răspuns:

Pai eu personal nu prea am curaj sa intreb o fata DIRECT...
Incep ...cu Vrei sa vii cu mine in oras? (cate de astea)

| MmS_4429 explică:

Hmmm, daca am zis ca intreb o fata nu crezi ca e clar ca eu sunt de genul opus straight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight facestraight face

| MmS_4429 explică:

Eu deja o sarut si nu imi spune nimic straight face dar nu cu limba big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poponarulelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi pur si simplu. cel putin mie asa imi place sa fiu intrebata, sunt mai directa din fire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul unui baiat...
Pai, intalnestete cu ea, vorbiti si incet incet sa ajungeti la subiect si atunci intreab-o happy!

Sfat Shadow! XD