| dedexxx a întrebat:

prietenul meu mi-a sugerat sa merg sa ma prezinte parintilor lui.eu am acceptat, dar nu stiu cum sa ma comport, cum sa ma imbrac...catvea sfaturi va rog:*

7 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Imbraca-te intr-o rochie putin mai lunga. pana in genunchi thinking
si.de obicei se face un fel de cadou prima data. de exemplu da-i mamei lui un buchet de flori

| raisa1993maria a răspuns:

Sunt si ei oamnei ca si parintii tai, nu trebuie sa te imbraci la costum sau cu bluze pana in gat, te poti imbraca cu blugi si o bluzita care iti place tie, trebuuie sa fi excat asa cum simti tu in momentul ala, nu te schimba doar pentru a te accepta parintii, tu traiesti cu el nu cu ei. daca va intelegeti voi bine asta conteaza, bafta

| rapa a răspuns:

Sa te imbraci decent si sa vb frumos

| Zoey4 a răspuns:

Fi cat mai naturalahappy
daca o sa te plac macar sa te plac cum esti uhtongue
da bine...sa nu le vb nici cum vb cu prietenii taihee hee
mult succes:*

| claudiufarcas01 a răspuns:

Imbracate si tu calumea sa nu fi chiar cu fusta mini si,,,,,,, si la vb cu soacra sau socru e usor sa-le castigi increderea... ii saluti stai de vorba cu ei si fate cai interesant ce zici asa o sa zica ca esti super de treaba kiss bafta big grin

| dedexxx explică:

Multumesc:*

| dedexxx explică:

Multumesc:*:*