| IoanaPuppy31 a întrebat:

Buna,
Azi urmeaza sa merg acasa la prietenul meu si imi e rusine deoarece nu ii cunosc parintii si nu stiu ce parere au despre mine. Mi-ati putea da un sfat despre cum sa ma imbrac si cum sa ma comport incat sa le fac o impresie buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând trebuie să fi tu însuți!
În al doilea rând încearcă să fi zâmbitoare, caldă, arată-le că le iubești fiul. Nu trebuie să te îmbraci la cămașă! Încearcă să te îmbraci simplu! Să fi aranjată! Nu prea mult machiaj și parfum!winking baftă!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Simplu si decent iar la comportament cred ca ai si tu o baza de bune maniere sa stii cum sa vorbesti cu niste adulti, nu?

| Skyfest a răspuns:

Stii,citeodata ar trebui sa fii tu insuti, incearca doar sa le faci pe plac, compoarta-te ca atare si fi un om cumsecadewinking

| IoanaPuppy31 explică (pentru Skyfest):

Sigur,o sa incerc. dar cum ar trebui sa ma imbrac?

| Skyfest a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Pai,normal sa te imbraci, nu trebuie sa fii un elegant etc.