| nobody_9468 a întrebat:

Prietenului meu i-a iesit pe pennis, pe piele, o umflatura vanata.Asta am observat dupa actul sexual, inainte nu exista acea ciudatenie.Se poate sa se fi spart vreun vas de sange sau sa se intoarca vreo vena?
El zice ca a simtit o piscatura si n-a putut s-o bage toata din prima.
Aveti idee ce-ar putea fi?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fi facut o mica leziune de corpi cavernosi din cauza unui contact sexual prea brutal sau din cauza ca tu ai fost prea stramta sau incomplet lubrefiata. Trebuie sa-l vada un urolog, sa opreasca sangerarea daca ea exista, altfel se va repeta la urmatoarea erectie.

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ar putea fi un vas de sange, unul limfatic, o excrescenta de cine stie ce natura si cauza.Nu vreau sa te bag la banuieli ca prietenul tau te-ar putea insela, dar daca tu nu ai nici o boala cu transmitere sexuala, ar putea fi si asta.Sa consulte un urolog, sa afle ce se intampla! Sper din tot sufletul ca ati facut-o cu prezervativ...

pa, pa.

| Mik3 a răspuns:

I sa inecat motoru laughing