| VadPorci a întrebat:

pun o intrebare cam stupida! am 11 ani si cam cati cm ar trebui sa aiba penisul meu in lungime in erectie?

Răspuns Câştigător
| putzulica a răspuns:

Ba da ce doamne iarta-ma a intrebat? nu va comvine nu raspundeti si lasatil in pace! nustu ba edi cat trebuie sa o ai. da o sa iti creasca mult daca dai la laba! asa se raspunde!

15 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Dupa parerea mea n-ar trebui la 11 ani sa te preocupe cat are penisul tau in erectie... du-te si joacate cu masinutele si mai vorbim peste cativa ani... ok?

| Duhovnicul a răspuns:

Stimabile, daca de la varsta asta incepi sa iti faci complexe viazavi de obiectul muncii e grav. Eu pe la 11 ani inca ma jucam cu trenuletele si cu bicicleta. O sa ai timp sa fi barbat asta e lucru cert, dar copilaria nu ti-o readuce nimeni inapoi.

| alonet a răspuns:

Ca idee in general penisul e corelat cu palma, si pana pe la 20 de ani tot creste, fa un exercitiu priveste-ti obraznicatura din lateral, ai sa il vezi mai mare, oricum nu vad in tine un viitor sanatos daca la ani tai te gandesti " cum ar fi sa... " treaba ta, fereste-te de boli s de suferinta multa!

| AdY a răspuns:

1m ca la cal

| Liada a răspuns:

Nu fi ingrijorat referitor la centimetri...principal e sa te poti folosi de ceea ce ai...

| Liviu a răspuns:

Ai tu erectie la 11 ani?
Maine vad ca vine o fata si intreaba
Cat de mari trebuie sa aiba sanii la 11 ani
Ca sa mor de nu ma omor laughing
Copiii astia fratestraight face eu la 11 ani nici funda nu stiam sa o fac'
Astia vor sa stie cat trebuie sa masoare penisu la 11 ani...
Vai de steaua noastra'
Vorba mamei
"Voi o sa ne asigurati noua pensia? "

| anonima10 a răspuns:

Bai edilaughing du-te bai baietica si joaca-te cu mingea ce sunt intrebarile astea la 11 anistraight face esti nebun clar

| IRI_5028 a răspuns:

F putin

| Misssy a răspuns:

Ce cooopillaughingrolling on the floor10 mwinking

| IrxnIroxyI a răspuns:

11-12 cred big grin

| andre999 a răspuns:

Copil daca de la varsta asta te preocupa mizeri din astea... Du-te si joacate lasa prostiile ca o sa ai timp destul de ele. Dar ca sa nu te las fara raspuns in jur de 10 cm oricum inca nu ai intrat nici la pubertate nu-ti mai pune astfel de probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

esti cam fraier la varsa asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 6-13 cm. Este absolut normal sa intrebi, nicidecum stupid. Stiinta ne foloseste tuturor. Depinde cum este aplicata.

| Dennie_3562 a răspuns:

11 ani? Du. te mă şi joacă. te afară.
La 11 ani, sincer nu ar trebui să te intereseze probleme de genul ăsta.

| Anca_7940 a răspuns:

Ce probleme ai la 11 ani laughing sincer sunt fata si nu stiu. dar o sa il intreb pe prietenul meu si iti voi spunewinking big grin