| Lovely09 a întrebat:

Puteți să-mi spuneți niște idei cum sa fiu mai nebunatica in pat cu iubitul meu? Chiar nu știu. Si mi-e rușine. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Fa ceea ce simti, daca simti ca nu vrei sa faci atatea nebuneli, nu fa.fa ceea ce consideri ca e natural din tine si ceea ce simti in momentul alawinking

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pune mana si joaca-te cu cel mic, pupa-l putin, sau mai mult, pe toata lungimea si grosimea lui si ai sa vezi ce nebunie va iesi!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"Nebunatica" devii dupa o oarecare experienta in pat, fie ca dai de unul singur dar meserias, sau mai multi, si inveti cam ce le place baietilor.
De asemenea, intre timp, inveti si ce iti place tie.
Pana atunci, nu ai cum sa fii 'nebunatica', atat timp cat inca esti timida. Invata ce-i place partenerului actual, in timp vei scapa de emotii, si probabil vei aplica sfaturile lui viperra si neutrino.

| LoveSleep a răspuns:

Îi mai bagi câte un deget prin fund când nu se așteaptă.

| XxRoxRoxyxX a răspuns:

Il poti zgaria usor pe spate, ii spui cuvinte murdare il tragi de solduri gemi etc...iar cand esti deasupra zgariel usor pe piept dar sa nu ii ramana urme, pe unii baieti ii excita cand partenera ii zgarie. Baftawinking

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

Inlocuieste 'zgarie' cu 'atinge', si o sa fie ok.
Altfel vei afla cum e sa ai un penis flasca in tine, cu 0.5 secunde inainte de a primi o paleta sanatoasa. Sau cum se simte sexul anal.

| Allanel a răspuns:

Consuma niste iarba si sa vezi ce "nebunatica" devii.

| Lovely09 explică:

A-ti putea să-mi spuneți si de ce nu ajung la orgasm. Simt foarte puțina placerea aproape deloc

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Lovely09):

Ori actul sexual se termina prea repede, ori nu te exciti suficient, nu alegeti pozitii care sa te favorizeze...