| JustMe_7096 a întrebat:

puteti sa imi spuneti toate cartile din seria "The Vampire Diaries" in ordine? va rog mult! multumesc! si scuze pentru categoriebig grin e cea mai vizitatabig grin

2 răspunsuri:
| JustMe_7096 explică:

Tu ori esti prost ori te prefaci! crezi ca are cineva nevoie de parerea ta? analfabetule! mars si invata sa scrii ba si dupa poti sa vii sa iti dai ca un imbecil ce esti cu parerea!

| paulthegame a răspuns:

Du-te naibi la bibilioateca si cauta pe google.ps categoria nu e cea mai vizitata tu esti proata