| dany5555 a întrebat:

Cum se numesc cărţile după care e făcut serialul The Vampire Diaries? Câte sunt? Spuneţi-le toate in ordine puppy dog eyes [Pt cine le-a citit deja, cum vi se par? >:"]

1 răspuns:
| Adryana a răspuns:

Cartile se numesc Jurnalele vampirilor (primele 4 :trezirea, lupta, furia, reuniunea ) urmatoarele 3 -Intoarcerea (Caderea noptii, Suflete pereche, Miez de noapte ). Le-am citit pe primele 5, sunt dragute, dar imi place mai mult serialul.