| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Recent am fost pe cale sa ma despart de iubitul meu, acum câteva zile am găsit in telefonul lui pe snap poze salvate intr-o conversație cu o fata, el nu ii deschidea snapurile, dar in schimb salva pozele pe care ea le trimitea…ne-am certat, i-am explicat ca ma deranjează și el doar s-a enervat a spus ca mereu i le-a salvat și ca o cunoaște, nu-i cine știe ce…sunt foarte suparata și mi-am vărsat nervii verbal pe el, nu e corect cum am procedat dar nu se mai poate, eu nu accept așa ceva, mi se pare lipsa de respect având in vedere ca suntem intr-o relație de mulți ani. Nu știu cum sa procedez, el a spus ca nu ar renunța la mine niciodată și ca ma iubește și ca este conștient de faptul ca a greșit și este un prost. In trecut am mai avut discuții legate de aspecte din acestea și eu i-am spus ca ma deranjează. Credeți ca sunt nebuna ca m-am luat de el? Merita o a doua sansa? Menționez ca el mi-a spus sa intru in snap și sa salvez ce trimisesem și eu din greșeala am intrat sub mine in chatul cu ea și am văzut ca ii salvase poze in conversație…
El a zis ca nu e atras de ea sau ceva! Am tot discutat zilele astea și nu știu ce sa fac…Păreri?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Păreri?
Ce aveți voi suna a o lipsă totală de încredere nu a relație... căutatul de poze in telefon e prima dovada.

| Hyperion7 a răspuns:

Răspunsul e la latitudinea ta.
Degeaba îți pot oferi 100000 de motive cum că nu e ok sa dai o a doua șansă, daca tu găsești un motiv să i-o dai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai procedat foarte bine. Nu merita nimic. Cum s-a spus mai sus, nu e incredere. Si nu te respecta. Nu conteaza ca e prietena sau o cunoaste, bla-bla. Astea-s abureli.
Singurele poze cu o femeie pe care ar trebui sa le aiba in telefon sunt cele cu tine sau din familie, lol

| ziustin a răspuns:

Tu iti cunosti relatia, nu noi. Daca este atras de tine, asta se vede. Nu trebuie sa-ti zica verbal. De cat timp sunteti impreuna?