| Ralux a întrebat:

De curand mi-am formatat calculatorul si lucrurile importante le-am salvat pe Stick USB insa am uitat sa salvez niste poze importante.Nu le mai pot salva, nu?sad

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Teoretic poti. Este un program... getdataback care face asta. Dar costa.

| Moneyandfame a răspuns:

Nu poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principiu mai poti. Cauta Recover my files sau o&o recovery, d ce nu Badcopy. Incearca, e posibil, dar nu sunt sanse mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

iti trimit eu o programa pentru recuperare daca ai nevoie de mine imi scrii mesaj. tzio dau pentru ca daca o iai din net nu o sa poti salva pozelewinking

| spooks a răspuns:

Poti sa folosesti software de genul Recuva sau celor de la Acronis. dar nu stiu cat de bine or sa iti faca, im majoritatea cazurilor gaseste ceea ce s-a pierdut. unele sunt specializate doar pe poze. dar conteaza foarte mult si daca s-a rescris hdd-ul de prea multe ori