| anonim_4396 a întrebat:

Scriu o poveste de dragoste si nu prea am idei. Am avut una despre 2 fete care erau cele mai bune prietene si 2 baieti care erau cei mai buni prieteni... se indragostesc (se intampla multe si cu ei ) si in final fac unii o fata si unii un baiat. Eu continui povestea cu viata copiilor. Deci ei cresc impreuna ca doi frati si vreau sa ii fac sa se indragosteasca unul de altul, dar nu pot din prima. pana atunci ce sa se intample cu ei? idei? Multumesc!

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Scriitorii scriu pentru ca au imaginatie. Ceea ce faci tu suna a chin. Ori o scrii singur ori n-o mai scrii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mor si se indragost pe lumea ailalta.

| shadow222 a răspuns:

Se distreaza intr-un colt mai retaras al lumii? si cand cresc pam pam pam

| Candy12345 a răspuns:

Ar putea fi asta motivul pentru care cei doi sa nu poata fi impreuna, si anume faptul ca au copilarit impreuna, ca sunt ca si fratii. Lasa-i pe cei doi copii sa ajunga la varsta adolescentei, sa intalneasca alte persoane, sa se indragosteasca pe rand unul de celalalt. Ce ai spus tu pana aici, pare prea roz, creeaza mai multe conflicte, introdu mai multe personaje.