| victory a întrebat:

Buna,scumpicii mei :* cu mai mult timp in urma am vazut un filmulet de la o nunta in care mireasa ii dedicase mirelui o superba poezie (sau declaratie de dragoste numai tin bine minte). stiu doar ca aceasta ia lasat pe toti cu respiratia taiata. poate stiti voi unde pot sa gasesc filmuletul (anume adresa concreta). mi-as dori foarte mult sa o fac si eu la nunta mea...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai posta eronat intentionat in alta categorie intrebarile. Multumesc pentru intelegere.