| Madalinutza_1398 a întrebat:

Buna
scuzati ca pun intrebarea aici dar e cea mai accesata categorie si am nevoie de raspuns urgent
mai mult pentru cei care asculta manele
este o mel in care e vb despre rromi sau ceva de genu si baiatul e la balconul unei vile si fata merge in casa si se imbraca tiganeste
va rog sa-mi spuneti cum se numeste mel
plsss e urgent
dau funda la primul raspuns bun
promit
multumesc

Răspuns Câştigător
| Mihai993 a răspuns:

Buna Melodia se numeste M-am jurat pe viata mea si este cantata de Florin Salam si Roxana Printesa Ardealului. O poti descarca de aici http://www.filehost.ro/......le_ro_mp3/