| Liquor a întrebat:

scuzati categoria. Astazi a fost la 19:30 sez2 ep1 din iubiri secrete. si nu l`am vazut. am cautat pe net si caut in continuare si nu gasesc nimic. aveti idee unde as putea gasi episodul online?

2 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Nu prea cred ca o sa gasesti. Pe youtube.com sau pe peteava.ro poate o sa apara peste cateva zile. PrimaTV nu are webcast, deci cred ca va trebui sa astepti cateva zile sau sa te uiti la reluare duminica seara.

| ruxandra1 a răspuns:

Buna Christinnne 94! Iubiri Secrete episodul 1 din sezonul 2 il poti viziona pe youtube scriind iubiri secrete sezonul 2 ep1, eu acolo l'am vizualizat sau pe pagina de artist :-D