| anonim_4396 a întrebat:

scuzati categoria, dar am sa postez aici pentru ca e cea mai citita categorie.As avea nevoie si eu de ajutor...de vreo 6 luni m`am vopsit bruneta, si acum vreau sa imi scot aceasta culoare, insa nu stiu cum.Nu vreau sa ma decolorez. Daca mai e cineva in aceasta situatie, sau daca a fost cineva in situatia mea, va rog sa ma ajutati si pe mine...sad

Răspuns Câştigător
| 123456 a răspuns:

Am fost si eu asa. dar faza e ca negru se duce singur in timp si cam greu sau prin tundere straight face

2 răspunsuri:
| no1cares a răspuns:

Du-te la coafor
sigur te pot ajuta
adica te pot face si ele
acolo
big grin
cel mai bun e sa te decolorezi big grin

| sky_6636 a răspuns:

Sa te vopsesti inapoi ce culoare ai fost dar mai bine du-te la coafor sa intrebi