| alexandracazan a întrebat:

Hei TPU am nevoie de ajutor!

As dori sa imi fac suvite colorate dar nu vreau sa folosesc vopsea sau spray!
P.S.: Sunt bruneta
Si inca ceva! Cum sunt bruneta accept si sa imi decolorez cateva suvite dar pe urma nu stiu ce culoare mai naturala sa aplic...deci o culoare naturala(fara spray sau vopsea)
Multumesc!
Am sa dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Iti poti face suvite cu nuantator care se ia la a 3-a sau a 4-a spalare, efectul este garantat, nu dauneaza parului si e pe baza naturala.Cauta la farmacie, vei gasi cu siguranta.Cat despre culoarea suvitelor este alegerea ta, eu ti-as recomanda sa le faci rosii sau blonde sa se observe contrastul.Te pup si sper sa fii multumita indiferent de alegere!