| bogdandinro a întrebat:

Buna scuzati-mi categoria dar e urgent cainele meu a mancat otrava de gandaci acum 45 min si la veterinar nu e deschis ce as putea sa i dau sa verse sau cv de genu?

Răspuns Câştigător
| Otils a răspuns:

Uite aici ai numarul de telefon al veterinarului fostei mele cateluse Dr Octavian Capitanescu suna-l si intraba-l ce poti sa faci 0742872229 dar nu ii spune de unde ai numarul te rog sper sa se insanatoseasca

7 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Impusca-l tu ca sa nu se mai chinuie.

Sau

Suna la un veterinar la domiciului, sunt unii, incredibil care s-au gandit si la asta si o duc bine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ii poti da lapte si du-l repede la cel mai apropiat veterinar.
Te pup!

| Elsker a răspuns:

In niciun caz sa nu ii dai lapte! Incearca otetul

| Girl555 a răspuns:

Hei. da-i lapte de vaca, vb serios! il va ajuta sa vomite! Multa sanatate!

| SefaTa97 a răspuns (pentru Girl555):

Buna.
Nu e indicat laptele.
Laptele poate conduce mai repede otrava spre sange!

| Girl555 a răspuns:

Si il si curata!

| Girl555 a răspuns:

Cunosc cazuri in care cainele a fost dus si la doctori veterinari si nu a stiut ce sa faca cu el, noaptea alti vecini au intrat in curte si i-a dat otrava de sobolani si apoi stapanii au aflat intr.un final de lapte, cainele cu greu a fost pus pe picioarele lui pentru ca putea sa moara. dar a scapat, alegerea ramane de partea ta!