| catzelushdeplush a întrebat:

Bunahappy Se apropie Valentines Day si sunt in pana de idei. Nu stiu ce sa-i cumpar la iubitul meu. Are 20 de ani, as vrea ceva simplu dar si ceva semnificativ, modest. Ceva sa il tina si sa isi aduca aminte. Ma puteti ajuta va rog cu niste idei? Inafara de ceas, parfum si jucarii de plus care i-am luat cu alte ocaziibig grin Multumesc anticipat. FUNDA!love struck

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Pastreaza-ti pana de idei dar sari din textile in noaptea aia.

| Speed12 a răspuns:

Pai am vazut intr-un magazin o diploma pe care scriea: "Este acordat celui mai bun iubit,... etc" sau poti sai iei un lantisor sau o bratara. Daca ti-am fost de ajutor da-mi funda te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am luat o cana pe care scrie "pentru cel mai bun iubit'(dar poate sa scrie orice mesaj)sau o pernuta cu un mesaj sau una personalizata cu poza voastra. Daca poarta bratari iai una cu initiala ta si nu mai stiu...succeshappy

| Geamăna a răspuns:

Poti sa ii iei o cutiuta gen cufar, in care sa pui un biletel pe care sa scrie " In acest cufar sa pastrezi toata emotia, iubirea, siceritatea, loialitatea pe care le-ai simtit alaturi de mine dar si nervii pe care fara sa vreau ti i-am provocat cateodata. Sa pui toate dezamagirile tale aici si sa imi spui de ele atunci cand vom fi 2 batranei care o sa se iubeasca la fel ca in prima zi si vom deschide acest cufar al iubirii noastre."

Mie mi se pare o idee foarte inspirata . big grin

Funda ? batting eyelashes

| ochiverzi91 a răspuns:

Un tricou personalizat cu un text haios, o cana personalizata, o perna personalizata etc. Lantisor pentru indragostiti (jumatate pandantiv tie, jumatate lui), poti cumpara o rama draguta in care sa pui o poza cu voi doi si sa scrii un mesaj dragut pe spate, sau pur si simplu ii scrii o scrisoare in care te justifici ca nu ai putut sa ii cumperi nimic din cauza ca nu ai stiut ce sa ii mai cumperi (baietii adora sinceritatea) si sa ii descrii dragostea ta in cuvinte scrise pe foaie! happy Sau ai putea sa scrii pe google "cadouri pentru baieti", poate gasesti ceva dragut pe care ai putea sa il comanzi pana pe 14. Sper ca te-am ajutat! Bafta!