| lallalle a întrebat:

Buna TPU:*! am o problema foarte frecventa. Se apropie Pastele. Nu am absolut nicio idee despre un cadou pentru iubitul meu. Ceas are, bratari are, parfum i-am luat, obiect vestimentar i-am luat (anul` trecut) as putea sa-i iau si acuuthinking, Ramo foto cu noi i-am luat, canitza cu msj i-am luat. Deci sunt in pana de idei! ma puteti ajuta si pe mine? FUNDA :*

4 răspunsuri:
| bebetho a răspuns:

Viagra? O carte? O noapte? Un joint? O masina? Doua masini? O perna? Un telescop? Playboy? Scobitori? Aparat de barbierit? O palma? Alege.

| Lorenik a răspuns:

Ce zici de o perna personalizata cu voi doi? Sau un tricou personalizat.De obicei lucrurile personalizate cu voi doi sunt foarte frumoase si foarte apreciate. Stiu asta din proprie experienta. Te pup si succes in gasirea cadoului

| Owy a răspuns:

Te duci la un "sex shop"si ii cumperi un vagin artificial si un lubrifiant(este ceva simbolic, in vest se cumpara asa ceva numai la noi este ceva TABU la unii), sa nu ai nici un fel de retinere in a face acest cadou. P.S. sa ma contactezi(e-mail) daca ai facut acest cadou.