| madăfacănvmm a întrebat:

se apropie craciunul si ma tot gandesc la un cadou special pentru iubitul meu. nu ne plac lucrurile scumpe, preferam ceva simbolic care sa ne aduca aminte de "noi". are 20 de ani. eu am cam ramas fara idei si sper ca ma puteti ajuta. mersiii

8 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Un oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un oral, auzi laughing)

| SüßesHäschen a răspuns:

O felicitare in care ii scrii cat de mult il iubesti (cu cuvintele tale) si niste poze cu voi 2, acum ca vine iarna ar fi drăguț niste mănuși, fular.

| aspectief a răspuns:

Salut, poti cumpara o bratara sau lant pentru amandoi cu jumate de inima unu si jumate celalalt, sau o poza cu voi doi de cand erati mici intr-o rama, sau gandeste-te cei place la el si la tine.

| AlyRafaello a răspuns:

Un glob de Craciun personalizat si cu poza voastra in el

| IKiraVlane a răspuns:

Ce zici de un ceas?

| RuskiAlex a răspuns:

Pai poti sa ii faci un tablou mare cu niste poze cu voi gen un fel de clolaj

| NikuDrz a răspuns:

Eu prietenei mele anul trecut i-am dat de Craciun un ceas ( de perete ) in care era o poza cu noi doi. E unul foarte frumos si i-a placut mult