| loveyourkiss a întrebat:

Am un iubit si suntem impreuna de patru ani iar peste o luna e ziua lui si nu mai am nici o idee despre ce as putea sai cumpar. As vrea sa fie ceva mai special, pana acum i/am luat ceas, parfum, portofel, insa acum as vrea ceva mai deosebit, personalizat.

Ce idei aveti?

Dau funda la cele mai bune :*:*:*:* Scuzati categoria dar asta e cea mai vizionata.
Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca tine cu o echipa de fotbal cumparai ceva o haina eu stiu

| neutrino a răspuns:

Dupa 4 ani tu esti cea in masura sa stii ceea ce lui ii place, nu noi, iar personalizarea unui cadou nu inseamna ca acesta este neaparat si deosebit.

| anca_5063 a răspuns:

Eu am 5 ani cu prietenul meu si cand am implinit 5 ani am pus intro cutiuta frumosa 100 de biletele cu motivul pentru care il iubesc si i-am mai luat ceva pe langa nu imi mai amitesc cum. oricum a fost foarte uimit de aceea cutiuta