| edihrubiak a întrebat:

Bună Seara.Am 15 ani si vreau sa imi gasesc o prietena(iubita) dar nu gasesc niciunde.Ce sa fac sa imi gasesc si eu o iubita,si ce le place fetelor aspectului fizic, daca imi puteti raspunde la amandoua intrebari e bine.multumesc,o seara buna

Răspuns Câştigător
| CoSmiN17052004 a răspuns:

Buna,hai sa iti explic cum sta treaba cu fetele.Deci am 22 de ani si am experienta cu fetele. Dupa parerea mea sunt 2tipuri de fete:
1.Cea care cauta iubit cu multi bani(alea is profitoare si niciodata nu cauta tineri cauta bosorogi)
2.Cea care cauta iubit care sa aiba un anumit tip de calitati care ii plac ei:
-darnic,dragut,atent cu ea,prietenos, eventual si milos
-badboy, arogant, sfidator, smecher pe scurt descrierea unui baiat de cartier.
Cu fetele trebuie sa te porti cat mai natural.Nu incerca sa fii cineva cine nu esti.
PS:Niciodata sa nu intri pe site uri gen Sentimente.Ro etc sau mai rau matrimoniale ca acolo gasesti doar curve care desigur ca is pe bani

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fetele caută bani, daca ai bani, restul nu mai contează, ca nici ele nu sunt frumoase.

| Violleta2022 a răspuns:

Poti s aincepi cautarae fetelor cu colegele de clasa, colegele de scoala, vecinele, prietenel vecinelor, samd.
Sunt milioane de fete in jurul tau si tu chiar nu gasesti nimic?

ca si baietii, primul contact cu persoana din fata este privindu-i fata si corpul. Este normal sa ne placa cineva care este frumos si arata bine, asta este atractia maxima la cineva cu infatisare placuta. Dar, in anumite imprejurari cunoastem oameni, pe care ajungem sa-i placem pentru firea lor, pentru blandetea lor, pentru veselia lor, sau pentru timiditatea lor, totul tine de noi si de alegerea noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca aspectul fizic nu conteaza neaparat pentru o fata ( depinde ce fel de fete cauti ). Mie de exemplu mi-a placut mult timp de un baiat care nu pot sa zic ca era frumos, dar care ma facea sa ma simt bine in preajma lui. Acum ca sa fiu sincera exista tot felul de fete cu diferite personalitati, la fel cum este plin de baieti fiecare cu un caracter diferit. Esti inca mic si o sa gasesti tu o fata si pentru tine. Nu este timpul pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.tpu.ro/......rocur-una/

| COSMIN20041705 a răspuns:

Buna,am sa iti spun cateva sfaturi cu care vei impresiona orice fata:
1.Sa fii sincer, sa nu o minti
2.Sa nu incerci sa pari in fata ei altcineva decat cine esti
3. Fetele iar apreciaza baietii cu calitati bune gen respect, generozitate, istetime, sa fii prietenos, milos, etc.deasemenea le place sa fie in centrul atentiei tale.
Fetele in general sunt de 2 feluri:
1. Cele care cauta bosorogi cu bani
2. Cele care caute sentimente, tandrete, iubire, pe scurt sa fii in stare sa faci orice pentru ea.
3. Cele care cauta penis mare si sa ai muschi de 50 de kg pe tine.
Tu sa cauti fete din a doua categorie.
Si daca nu gasesti sa nu te dai batut niciodata.
Apropo sa nu mergi niciodata la curve, pe siteuri de matrimoniale sau de intalniri care is cam ca matrimonialele.
Eu am 24 de ani si am avut 2relatii doar de cate 2 ani jumatate:
-prima in liceu in clasa a 10 a pana in clasa a 12 a fata era din alt oras si de asta dupa liceu ne am despartit
-a 2a cea pe care o am si acum cu o fata care am intalnit o la facultate in 2014.
Norocul meu e tot ce doream de la o fata si inca si eu ma mir ce cauta cu un sobolan de biblioteca cu mine.
Dar lucrurile nu sunt mereu drepte in viata pentru unii si alti au noroc.
Eu am avut noroc, poate o sa ai si tu

| Idkidkidk a răspuns:

Nu e imposibil de gasit, poate sa vina de la sine. Eu ca fata nu ma uit la aspectul fizic, ci la caracter. De asta am si o relatie cu "fostul meu cel mai bun prieten" ca sa zic asa laughing). Cred ca daca esti amuzant iti faci prietene mai usor, sa inveselesti o fata cand e trista inseamna destul de mult pentru ea si te-ar aprecia ca ii esti aproape. Ai incredere in tine si fii natural. O seara faina si tie happy

| mariieshadow2000 a răspuns:

Da- mi mesaj si iti dau mai multe sfaturi acolo