| alexalx1234 a întrebat:

Este posibil ca cineva sa nu poata avea o iubita toata viata datorita aspectului fizic?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am vazut o tipa urata, grasa, matahala si avea un iubit care arata foarte bine, deci nu stiu ce sa zic cu aspectul asta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu pentru ca în lumea asta exista oameni urâți care caută disperați o relație

| RAY a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cauta pentru ca vor și ei sa simtă iubire

| RAY a răspuns:

Daca are asteptari mari si nu evolueaza pe alte domenii,da este foarte posibil, vezi de cariera, de dezvoltarea ta ca om, poate una se va compromite cu tine, vezi de divortate =alea nu pun asa pret pe fizic

| ovidiu123432 a răspuns:

Eu zic ca nu fiindca odata tot o sa-si gaseasca pe cineva.

| Floxit a răspuns:

Depinde de iubita, acum mna... poti gasi orice persoana, daca te iubeste pe tine ca persoana nu o sa o intereseze aspectul fizic.