| TheUndertaker a întrebat:

Buna seara, am o intrebare despre sex. Cati cm trebuie sa aiba penisul in erectie ca sa satisfaca o fata? Adica dati-mi si mie un clasament de penisuri si masuri. Multumesc si astept raspunsuri de la fete ( femei) profesioniste sau chiar si barbati.

Răspuns Câştigător
| zuzu a răspuns:

Hehe. :]]. Nu conteaza marimea. Conteaza cum o folosestihappy

6 răspunsuri:
| alexiaa a răspuns:

Un penis normal masoara minim 18 cm.in erectie.Tot ce e in plus e binevenitlaughingPovestea asta cu "nu conteaza marimea"e o aberatie.Care fata vrea sa faca sex cu un tip ce o are de 12 cm.sa spuna! Ia sa vedem cate o sa spuna...da!

| gicuu1997 a răspuns:

Nu stiu, la mine e de 15 cm si am 15 ani si jumate, cred ca e normal, dar am vazut la protv unde scria ca romanii au 14, 5 media, chinezii 12 iar brazilienii 18, 5

| aryana1991 a răspuns:

Degeaba il ai de 30 daca nu il folosesti cu cap nu contaeza marimea dar conteaza sa iti folosesti capu' cu kp :p

| sinx a răspuns:

Media in Romania e 14-16 cm...
Daca te incadrezi, te poti descurca linistit.
alexiaa si daca as avea 12 cm, tot m-as descurca garantat. Uneori sunt lucruri care conteaza mai mult decat marimea. Cu cat inaintezi in varsta cu atat iti dai seama ca totul e mult mai usor decat pare.

| TheUndertaker explică:

Aha,am inteles, dar eu mai astept niste raspunsuri si daca nu mai scrie nimeni o sa aleg din cele 2 raspunsuri,dar nu stiu care ca amandoua sunt corecte, dar ma rog, astept raspunsuri

| maytrei a răspuns:

Depinde de ce si doreste respectiva femeie - daca unele o doresc mare, poti sa stai tu si in cap, ca nu va dori decit unul "mare" - si e mai bine sa le eviti, ca nu vei avea decit de suferit daca nu vii cu oferta corespunzatoare