| vlaaddd a întrebat:

Buna seara.

Am si eu nevoie de niste sfaturi.
Ce fac intr-o situatie similara?

" O vad in club, dansez cu ea, ce ar trebui sa fac in continuare ca sa o combin? "
Sa o chem intr-un colt si sa o intreb daca vrea sa fie ceva, sau ce?

Multumesc.

13 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Ce vrei tu mai exact de la respectiva? big grin
Sa se culce cu tine din prima seara? laughing

| TąNyą a răspuns:

Sa-i iei nr de telef sau id-ul de mess si sa vorbesti cu ea mai mult sa mai iesiti in weekend si tongue sa-i spui c-o placi

| unknow a răspuns:

``Sa o combini?`` esti penibilrolling on the floor

| anonimaa a răspuns:

Sa o combini? thinking cum vine asta?laughing
poate vrei sa zici s ate combini cu ea si da poti sa faci cum ai zis tu da' mai intai i-ai ceva de baut si apoi pune-i marea intrebaretongue
fundita?

| Stefania a răspuns:

Buna! Intr-un nici un caz sa nu o intrebi daca are prieten, o sa pari insistent si nu o sa-i placa! Mai bine te uiti frumos la ea, ii zambesti, dar sa nu o prea atingi in locuri interzisewinking, ca apoi o sa creada ca vrei altcevastraight face. Trebuie sa o privesti in ochii si 100% ca si ea te place, doar ca asteapta sa faci tu primul pas si normal ca nu are prieten din moment ce danseaza cu tinesmug. Deci sarut-o pe fata si apoi ia-o de mana si imbratiseazo, va fi impresionata "blushing">>smug. Si daca chiar nu simte nimic pentru tine, de la o simpla imbratisare prin care sa-ti exprimim sentimentele se poate indragosti si ea de tinesmug...Si apoi sa o chemi undeva, de exemplu la masa sau undeva langa baie si sa o saruti pasionalsmug...Succes >big grin

| vlaaddd explică:

Sa ii spun ca o plac si sa o intreb daca vrea sa fie cu mine? ( asta ar trebui sa fac? )

- vreau sa fie ceva pe moment, nu cu telefoane, id-uri, posta romana si alte chestii.

| lilstar a răspuns:

Pai... dc toate astea? pur si simplu in timp ce dansati o saruti, asta ar fi frumosbig grin

| mymy a răspuns:

Pai incerci sa o pupi pe obraz! si ii iei nr de tel idu si apoi ii dai intalnire in alt loc la o cafenea sau la un suc la un biliard depinde si nu trebuie imediat dupa ce ai dansat cu ea sa o intrebi ca esti prea direct mai asteapta un pic la suc sau la ceva unde o duci vorbeste cu ea intreab-o daca are iubit si chestii din astea apoi incearca sa o saruti daca vrea cuntinua si dupa ce termini intreab-o daca vrea sa fie cu tine si gata iar daca nu vrea sa te sarute atunci intreab-o daca nu i place de u si daca spune da intreab-o daca vrea sa fie cu u si vezi ce zice daca zice nu stiu cel mai probabil ca vrea si daca zice ca nu ii place de u atunci zici scuze am crezut ca da ca eu ma topesc dupa tine!
vezi ca fetelor le place sa li se faca complimente si ai grija sa nu o fortezi sau presezi sau sa te tii scai dupa ea

| dan_9324 a răspuns:

Cand atii gasestii o fata care sa-ti placa cu adevarat crede-ma ca nu mai ai nevoie de nicii un ajutor. O sa vorbeasca inima pentru tine

| Licurici_4986 a răspuns:

Sa o lasi dracu ...ca daca nu. te lasa ea p tine

| laurica_9682 a răspuns:

Sfat : nu iti face iubite/ iubiti in club.merge ceva de o seara dar nu de o viata. daca iti place foarte mult sarut-o sh traiti clipa. a doua zi totul va fi uitat, asta daca nu vrei sa incepi o relatie si sa iti dai seama mai tarziu ca e persoana nepotrivita.

| emo:Xkid:X a răspuns:

In timp ce dansatzi, incepi sa o intrebi despre ea. exemplu:ai prieten? daca o sa zic nu, te uiti la ea in ochii. ii zici ca ai inceput sa ti la ea... dupa va retragetzi intr-un loc, vorbitzi ii ceri numarul de telefon sau id-ul.Succes!

| Dede_8276 a răspuns:

Incearca sa te apropii cat mai mult de ea.adica nu doar sa dansati.sa te apropii adica sai devi un prieten bun in care sa aiba incredere. si pe parcurs de la o prietenie se poate ajunge la o relatie:* mi s-a intamplatwinking