| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata sias vrea sa o chem la o intilnire dar nu am curajul s-o intreb cear trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonima999 a răspuns:

PAI bagate cu ea in seama, gaseste subiecte comunebatting eyelashes si discutati. Apoi o intrebi ti-ar placea sa iesim la un suc, sau la o plimbare :d happyBafta :*

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta pana iti faci curaj si poate vine altul sa ti-o ia!

| neutrino a răspuns:

Daca tu nu ai curaj, vrei sa o intrebam noi? Dar ai curaj sa te intalnesti cu ea?

| iuliana2002 a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i mai intai daca are pe cineva abia dupa spune-i ca ai vrea sa fi cu ea dupa 1-2 zile spune-i asta cu intalnirea succes! funda
!

| Reginald a răspuns:

Cred ca ecstasy ar rezolva situatia.

| Fast92 a răspuns:

Fa-ti curaj ca nu ai nimic de pierdut ..si daca o sa accepte intalnirea nu sta ca mutu fara sa zici nimic ca o sa te ia de fraier ...cauta si tu un subiect de discutie interesant pentru amandoi. Bafta! sper sa iasa binewinking

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Pe mess: " Buna ce faci... vrei sa iesim azi? / Ai timp liber? / Hai sa ne vedem happy " Etc. Som3thing lik3 that!

| darkshadow102 a răspuns:

Trebuie sa iti lasi in urma teama si sa ai curaj... asemenea fire sunt si eu si imi pare rau! nu pierde timpul