| Dana3450000 a întrebat:

Astazi m-am uitat prin telefonul prietenului meu si am vazut la istoric ca s-a uitat la filme xxx... Ce poate sa insemne asta? Vrea altceva? Cauta alt ceva mai bun? Nu il satisfac pe cat ar vrea el sau poate sa fie altceva? Recunosc ca sunt geloasa dar nu ii dau de inteles ca sunt geloasa

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna!

Nu trebuie sa tragi astfel de concluzii, cum ca vrea altceva, de acum. Poate doar simte asta, vrea sa "se descarce" rapid, fara sa se retina, ca nu trebuie sa isi dea drumul sa stea mai mult timp sa faca asta. Pur si simplu poate simte ca vrea sa faca asta mai repede si nu are legatura cu altcineva sau implicit cu tine.

Pe langa asta, vorbeste cu el despre asta, este dreptul tau sa stii asta, ar trebui sa comunicati, sa va intelegeti si sa va sustineti reciproc. Orice gand ar trebui spus si nu ar trebui nimic lasat in urma (daca asta vreiti cu adevarat).

Multa intelegere va doresc! ^_^

Răspuns Apreciat de Editori
| Anonimgirltpu a răspuns:

De ce te uiti prin telefonul iubitului tau? Fiecare are dreptul la intimitate. Daca il respecti nu mai fa asta.
Faptul ca s-a uitat la filme porno nu inseamna neaparat ca vrea altceva. Filmele porno sunt excitante si oricat de bine ai face tu sex cu el, unii iubesc sa se masturbeze.
Sau cauta idei noi sa le incerce cu tine. Daca o faceti in aceleasi pozitii tot timpul atunci clar cauta ceva idei noi.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar nu ai avut proba ca te-a inselat, sa autosatisfacut cand nu erai cu el

| RAY a răspuns:

Tu esti geloasa fanatisc, daca ala se uita la porno gata te inseala, imi imaginez ce faci cu el pe strada, scoti armamentul de razboi, nu?

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i plictistit, sau dependent de masturbare.

| Sofer a răspuns:

Daca se uită la filme porno asta nu înseamnă că cauta ceva mai bun. Vede noi tehnici ce sa le aplicați.

| alina2k18 a răspuns:

Ce sa caute bun la filme porno?
Tu crezi ca se si intalnestr cu cineva daca se uita?
laughing
Se uita ca sa dea si el o laboutsa si gatawinking

| NotNamed a răspuns:

Poate omul se masturbeaza de fel la 2-4 zile ca asa simte si compensează lipsa unui vagin cu mana. Bucura.te de el ca nu e insistent cu tine sa faceti sex sau sa se duca la altele.

| ShaOfHatred a răspuns:

He wants some hand to gland combat rolling on the floor

| Paul754880338 a răspuns:

Insesmna ca esti o buns spioana. Ar trebui sa il lasi in pace pe el si sa te gandesti la o cariera in aceasta directie.

| Green66 a răspuns:

Pai și ce preferi, să se uite la filme xxx sau sa te înșele?
Poate însemna că nu o faceți prea des...

| OvYdYu0697 a răspuns:

Poate vrea sa se inspire si sa încercați poziți noi?

| Alexvenea a răspuns:

Dacă are mai multe este posibil sa fie dependent