Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Bună Seara!
Bine v-am regăsit dragi useri TPU.
De ceva timp am tot observat postările dumneavoastră tot mai îndrăznețe și tot mai controversate. Așa că m-am gândit să testez terenul pentru un sondaj de opinie cu tema : Sexul și adolescentul din ziua de azi.

Întrebarea este următoarea și se adresează tuturor categoriilor de vârstă între 12 ( chiar dacă pare o vârstă mică ) 18 ani, chiar și 20 ( de ce nu ).

Ce fantezii sexuale aveți și de la ce ați fost influențați să le aveți și tot odată să vă doriți să le puneți în practică?

PS: Thread-ul este deschis pentru toată lumea chiar dacă nu se încadrează între vârsta menționată mai sus.

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Ma incadrez la varsta... insa fantezii sexuale, pentru mine e prea mult spus. Sunt inca un copil laughing...

34 răspunsuri:
| Azµre a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Bravo, felicitări pentru felul tău de a gândi! Puțin gândesc ca tine

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru Azµre):

Din pacate, asa e...

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
Mi se pare interesantă întrebarea. Nu știu ce să zic. Pentru mine, deși sunt băiat și am 16 ani și încă nu am avut o prietenă nu pentru că nu am avut ocazia ci pentru că nu am găsit persoana care să mă facă să mă simt că mi se aprind călcâiele, ar fi ideal chiar și să stau lângă fata potrivită în pat, nu dezbrăcați, ci chiar și în hainele uzuale, noaptea într-o zi de vară, poate și cu ploaie și să o privesc în ochi iar ea pe mine în timp ce îmi mângâie fața iar eu o sărut pe frunte, apoi ea să se înghesuie lângă pieptul meu, să se alinte ca un copilaș și să adormim îmbrățișați, iar când ne trezim să o întâmpin cu un sărut și să o văd că se simte iubită, iar eu să mă simt la fel. Poate pare ciudat, dar nu totul trebuie să fie legat de sex. Romantismul piere încet în fața celor care nu vor decât plăcerea fizică și din păcate sunt tot mai mulți pe zi ce trece, deși nu e neapărat vina lor. Totuși, aceasta e majoritatea în ziua de azi. Și da, gândesc așa la doar 16 ani.

| Vladutz2012 a răspuns:

Am 15 ani si pot sa zic ca mi-au mai trecut putin fumurile alea legate de fantezii care la aveam acum 2-3 ani cand am aflat si eu cate ceva despre "viata sexuala" si restul povestilor. Nu pot sa zic nici ca nu am fantezii, insa unt in limita bunului simt, sunt mai mult genul care prefera sa aiba o relatie stabila intai si apoi la momentul potrivit sa vina si partea legata de sex. Niciodata nu mi-au placut relatiile astea din pur...nu stiu, interes sexual sau mai stiu eu pentru ce.happy Oricum, as prefera o noapte de dragoste, o cafea si o discutie dimineata.happy