| Biggiesan a întrebat:

Cu ce useri de pe TPU aveți fantezii sexuale?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce intrebare mai pui...gandeste-te ca tie it iplace una de pe TPU si dupa acel profil e un tip care se masturbeaza, ar fi jenant sa stii ca e adevarat dupa ce aflii.

| ionutzul31 a răspuns:

Nu m-am gandit niciodata in felul asta...si dc asa avea fantezii cu una care nu ii stiu decat numele? raised eyebrows

| Timmotey a răspuns:

Raspuns simplu sunt impreuna cu un tip de aici de pe TPU... deocamdata e o relatie fericita si fantezii sexuale hehe nu se dau detalii de genul nu crezi?

| Sara2 a răspuns:

Cu ala care pune intrebari stupide

| zuzu a răspuns:

Am si eu o viata sa stii`winking

| Dumnezău a răspuns:

Cu מדוזה.Ia sa va vad, ce puteti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce, mă laughing? Ce ai cu săracele meduze? Oricum, alea te pişcă, deci...

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai prins, nasol... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ok, ca să fie fair play. Eu cu トンეఒక. Nu ai cum să traduci tongue.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

E in mai multe limbi, nu? Ca vad ceva caractere japoneze parca, ceva in araba(sau idis) si un s sarbesc.Hai ca e usor.Caracterele japoneze inseamna T luate impreuna, cele doua arabesti altceva, iar s-ul cu caciulita inseamna inca altceva.Deci,trei caractere.Mama,mama,ce enigma mirifica! laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah,la dracu, cele doua caractere mediane erau in gruzina, smechera limba.Mi se parea mie ca nu e araba. devil

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Hehe. Ştiam că nu e cine ştie ce, oricum era evident. Dar eu măcar am scris în mai multe limbi, nu ca tine. Şi la tine la fel, mare enigmă mai era xD!

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de cand folosesti mata xD? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Îl folosesc foarte rar. Mulţumesc că îmi faci observaţii, eu nu am fost atentă la ce emoticoane folosesc. Ai ceva împotrivă?

| utilizatorull a răspuns:

Se poate? raised eyebrows

| MariiLetz a răspuns:

Cu mariletz :X

| Laurretta a răspuns:

Cu tine măii laughing

| hahaha a răspuns:

Mata are cont pe TPU?

| Biggiesan explică (pentru hahaha):

Nu, n-are...nu cumva are bunica-ta! haha

| pinguuina a răspuns:

Tu ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U are mad bro!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună întrebare. Genială! rolling on the floor. Eu nu am curaj să zic, tu ai?
Ce mai contează, oricum Dumnezău ni le ştie pe ale noastre ale tuturor, el e atotviolator şi atotscormonitor de minţi. Aşa că aceste întrebări nu îşi au rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu mă complic cu tine, şi nici nu îţi dau atenţie. Nu te băga dacă nu ştii. Nici să minţi nu eşti în stare tongue. Măcar schimbă numele ăla, că îl faci de ruşine pe miştocarul original.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă refer la Gabi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi şi atunci de ce îi copiezi numele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, bine, dar macar nu mai minti ca esti ChioruL celalalt. Ai incercat, si nu ti-a mers cu mine.