| ßirGagaWelch a întrebat:

Intrebare pentru adolescenti:
Aveti copii? happy Sau asteptati copii? laughing Sau ERA sa aveti copii? rolling on the floor
Asa, ca un sondaj de opiniewinking

NOTA: se considera adolescent persoana cu varsta cuprinsa intre 13 si 18 ani!

5 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Era sa am vreo 3 pana acum I don't want to see

| Dariusuu a răspuns:

Nici o variantă.

| Fridăm a răspuns:

Interesant sondajul tăulaughing. Nu, niciuna dintre variante. Dar tu?

| Urpaniel a răspuns:

Niciuna, pentru uimirea unora, s-a inventat ceva numit prezervativ.

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Nici una dintre variante. Ce mai sondaj de opinie... Hahahahaha! Dar tu ai copii? Sau era sa ai?