| Stitch92 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele homosexuale?
-sondaj de opinie

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu mi se pare nimic gresit sau in neregula. E doar o orientare sexuala si nu defineste (sau cel putin, nu ar trebui) o persoana, ci reprezinta doar o mica parte din ceea ce este. Nu inteleg de ce majoritatea inca reactioneaza atat de negativ si radical cand e vorba de subiect, avand in vedere ca nu prea are cu ce sa o afecteze, dar din cate am observat, multe persoane invoca aspectul religios atunci cand reactioneaza in felul acesta sau altii au impresia ca vor fi din ce in ce mai multi homosexuali, daca nu "fac ceva". Ma indoiesc ca numarul persoanelor homosexuale il va depasi pe cel al persoanelor heterosexuale, astfel incat sa se depopuleze planeta- ar fi absurd si greu de crezut.

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Homosexuale zici ha? Parerea mea este ca au nevoie de o denumire noua.homo sapiens perversiesns assens.Pe scurt hspass.Probabil va fi un nou virus in viitorul apropiat.hspass.

| Musique a răspuns:

Tretez cu indiferență subiectul.

| greyhound a răspuns:

Ce bine ar fi fost daca n-ar fi existat homosexualitatea, dar daca tot exista lachioi pe lumea asta, ce sa le faci, sunt si ei oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nici Dumnezeu nu suporta asa ceva.
Dumnezeu a lasat pe barbat si femeie care se vor face un singur trup.
Nu suport, evident!
Te pup!

| Stitch92 explică (pentru anonim_4396):

Amin! Ai grija de tine, fiule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le urasc din tot sufletul meu domnule Senzationalescu de la Zero Tv.

| vali4789 a răspuns:

N-am avut de-aface, nu cunosc, nu vreau sa cunosc, nu-i sufar! Cum merge treaba cu Elodia?

| Stitch92 explică (pentru vali4789):

Inca o caut. Merge bine, deocamdata.
Daca nu ai avut de-a face/nu cunosti vreo persoana homosexuala, de unde stii ca nu ii suferi? Vezi sa nu ii confunzi cu transexualii (de obicei ei se comporta mai ....ciudat).

| Alisse a răspuns:

Una buna clar!