| claudiuflorin a întrebat:

Ce inseamna Sado-Maso?! Sunt pozitii sexuale... despre ce e vorba, nu am auzit de acest cuvinte. Multumesc. Raspundeti-mi aici daca stiti!

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Sado-maso.Se refera la masochism(a face rau propriului corp).In cazul relatiilor sexuale, se refera la a provoca durere in timpul actului sexual, pentru o placere mai intensa(asta pentru cei care granita intre durere si placere e foarte subtirewinking )

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masochism bici catuse si sex brutal.

| BlueHusky a răspuns:

E ceea ce a spus Veraxa numai ca nu e numai masochism.

| Leon a răspuns:

Buna intrebare, nici eu nu inteleg prostiile astea sado-maso pentru nimic...

| Rockstar_9495 a răspuns:

Nenea imi dai si mie 3 lei laughing