| Unlocked a întrebat:

Buna seara, intrebare pentru fete:Ce va enerveaza cel mai mult la baieti laughing?

64 răspunsuri:
| NumelemeuNumeletauNumelenostru a răspuns:

Ca nu te baga in seama.te minte.

| magdalena94 a răspuns:

Cred ca cel mai enervant lucru este atunci cand se tin scai dupa fete chiar daca au fost refuzati de nenumarate ori. Genul ala care nu are nicio sansa laughing si totusi se crede macho.

| Sportiva a răspuns:

Ma enerveaza baietii prea rusinosi sau prea increzatori in sine si cei care folosesc tot feluri de replici de pe internet ca sa cucereasca o fata.

| Andreea_Andre_1999 a răspuns:

Timiditatea cel mai mult

| ankk007 a răspuns:

Cand sunt neglijenti cu fetele.x(

| CxVali a răspuns:

Pai. sunt baietii ai aprea rusinosi care nu pot avea o conversatie cu o fata. si sunt si aia prea insistenti care daca sunt respinsi incearaca in continuare si fac anumite gesturi de genu' le pun mana pe fund si d'astea si nu oricarei fete ii plac genu asta de baietii.