| LorenzoXDyfi a întrebat:

Am o intrebare pentru fete:ce fel de baieti va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de caracterul fiecarei fete.
Mie imi plac baietii draguti (normal big grin), amuzanti, destepti (adica sa nu fie prost ca sa nu ai ce vorbi cu el), respectuos, sa aiba incredere in el insusi, sa nu faca pe interesantu'.big grin

21 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Mie imi ''place''baietii mai duri asa, puternici, hotarati, maturi, cu capu pe umeri, pasionali si romantici, care sa ma protejeze, sa ma iubeasca si sa ma respecte.

| xdogcatalin a răspuns (pentru papusica987):

Singura care si-a dat seama de greseala, si totusi ai raspuns, desi astfel de intrebari sunt caraghioase...

| papusica987 a răspuns (pentru xdogcatalin):

Dalaughing

| LouLi a răspuns (pentru xdogcatalin):

"Ce FEL de baieti va place". E corect. Se refera la fel, nu la baietiwinking

| JoshuaNNN a răspuns (pentru LouLi):

Din cate stiu, ambele variante sunt corecte (e posibil sa ma insel), deci catalin interventia ta nu prea a avut vreun rost...repet, e posibil sa ma insel.

| LouLi a răspuns (pentru JoshuaNNN):

Parerea mea e ca e corect "Ce baieti va plac?" si "Ce fel (...) va place?"
Dar poate ma insel si eu big grin

| JoshuaNNN a răspuns (pentru LouLi):

Si eu sunt de aceeasi parere, dar vad ca unii nu sunt si incearca sa para "intelectuali", hai sa-i lasam in desteptaciunea lor happy

Răspuns utilizator avertizat
| xdogcatalin a răspuns (pentru LouLi):

Hotarestete...prima oara zici ceva si apoi te sucestiwinking cum am zis si in primul post este scris gresit, desi se intampla si altor copilasi de pe aici, nu e asa ilovehoes? nu trebuie sa te simti prost, just relaxwinking

| LouLi a răspuns (pentru xdogcatalin):

Ia explica-mi un pic unde m-am sucit. Poate tartacuta ta nu pricepe prea bine ce se intampla in jur si trebuie sa reluam orele de limba romana happy

| xdogcatalin a răspuns (pentru LouLi):

Tu poate ai tartacuta, eu am cap cu care gandesc...ai zis ca ceea ce a scris acolo e corect in primul tau mesaj.dar nu e corect, ce anume trebuie sa dezbatem? daca nici tu nu stai bine la capitolul limba noastra cea de toate zilele, nu mai incerca sa pari interesanta. stai jos! nota 2laughing

| LouLi a răspuns (pentru xdogcatalin):

Da, nu ai tartacuta. Ai cap, doar ca e sec happy
Hai sa ti le pun una langa alta, poate observi ceva similitudini:

"Ce FEL de baieti va place. E corect. Se refera la fel, nu la baieti"
si
"Ce baieti va plac?" si "Ce fel (...) va place?"

A, misca ceva? Stai jos! Primesti doar punctul din oficiu laughing

| xdogcatalin a răspuns (pentru LouLi):

Tot nu intelegi ca nu a stiut sa se exprime? esti batuta in cap de inca insisti? daca le-ai scris tu inseamna ca sunt corecte?laughing mergi mai departe, si nu te uita inapoi...

| xdogcatalin a răspuns (pentru LouLi):

Eu unul voi trece mai departe, nu am dispozitia necesara si nici timpul sa iti desenez sa pricepi...

| LouLi a răspuns (pentru xdogcatalin):

Nu ma uit inapoi, idiotii ii las in general in urma. Numai bine!

| xdogcatalin a răspuns (pentru LouLi):

Acum esti doar nesimtita...astia sunt copii din ziua de azi. pacat

| LouLi a răspuns (pentru xdogcatalin):

Multzam de compliment, chiar as vrea sa fiu mai tanara! happy
Dar cum nu sunt, nu-ti mai da cu presupusul.

| Danutul22 a răspuns:

Cred ca le plac cei care stiu sa vorbeasca in romana?:S

| ZiZan a răspuns:

Pai, daca astepti sa citesti tot ce scriu eu ok. Pai mie imi plac baietii : inalt, bruneti cu ochii verzi big grin. Sa aiba simtul umorului, sa ma caute cel putin o data pe zi, sa nu ma streseze. sa aiba grija de mine, respectuos thinking Sincer happy Acum depinde, de fiecare dintre noi.

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Pai trebuie sa nu ma insele sa ma asculte sa ma iubeasca sa fie macar unpic copilaros si dragut cat de cat

| denisa94 a răspuns:

Mie imi place baieti care nu stie se vorbeasca romaneste exact la fel ca tine