| smooky a întrebat:

Intrebare pentru fete:Ce va atrage la baieti? /Cum ii preferati?

14 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai. mie`mi plac baietii amuzanti, sa nu fie nesimtiti, sa fie frumosi, sinceri, sa stie sa vorbeasca cu o fata, sa miroasa frumos, sa se imbrace frumos

| Messyhair a răspuns:

Ii prefer dulci si fragezi, cu putina nuca de cocos laughing
Glumesc.Pai sa fie mai inalti ca fetele, ingrijiti, sa miroasa frumos mereu(adica sa fie dati cu parfum, dar NU cu o tona), parul sa fie ingrijit si un pic mai lung(Zac Efron, Justin Bieber etc.cum se poarta acum tunosrile acestea la baieti), sa se imbrace frumos si cu gust(sa nu sa imbreace ca un cocalar), sa aiba zambetul frumos si ochii de asemenea.

| IepurashRocker a răspuns:

Pãi în primul rând personalitatea, simtul umorului, apoi fizicul.; x Sã fie blondcu ochi cãprui... si sã aive gropitse când râde day dreaming aww love struck

| wildstrawberry a răspuns:

Pai.sa fie mai inalt decat mine logic, sa stie sa se comporte si cum sa vorbeasca sa stie ce e aia autoritate, sa fie serios si glumet cand trebuie, sa fie atent, tandru...si bineinteles sa se imbrace cu gust.happy (mai rar gasesti asa. dar ata ete )

| Roxxet01 a răspuns:

Daca il vezi asa la prima vedere. cred ca aspecul fizic, si frumusetea... dar eu cred ca degeaba e frumos si arata bine daca el nu stie sa vb frumos, si sa respecte o fata. Parerea mea :*

batting eyelashes:*

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai pe mine ma atrag cei care se evidentiaza si care spun glume si isi fac prieteni usor.Nu ma teranjeaza daca tipul e timid si mai tacut dar sa faca el primul paslaughing!
Pt. asta e baiat totusi.whistling
Aspectul fizic nu pot spune ca nu ma intereseaza deloc ...sa nu ii lipseasca un picior ceva laughing)
Sa stie sa vorbeasca cu o fata, sa fie manierat, educat, sa fie sincer, sa nu ma inselelaughing)

| Lαααα a răspuns:

Ii prefer prajiti pudrati cu zahar! Da` nu prea mult.hee heerolling on the floor))

| anku_4442 a răspuns:

Baiatul ideal pentru multe fete banuiesc ca e un tip sincer(cel putin asa e pentru mine)nu neaparat sa fie nu stiu ce frumusete...pana la urma frumusetea vine din interior.Deci sa fie sincer, sa aiba caracter, sa nu fie mincinos, sa fie respectos. Ok da si aspectul fizic conteaza. Dar nu neaparat blond, ochi albastri pana la urma idealurile astea pe care le dobandesti cand esti mic/a trec cu timpul...si realizezi ca sunt chestii mai importante la o anumita persoana decat felul in care arata.

| mamarutza1 a răspuns:

Mai inalt ca mine cu 20 cm.
Cu parul un pic buclat si blond deschis
Ochii albastri deschis
Greutatea potrivita
Cu bun simt
Curati
Cu un zambet de dat pe spate laughing
Sa stie sa se imbrace
Sa ii placa sa faca sport
Putin musculos
Cu simtul umorului
Hazliu
Frumos
Calm
Romantic
Optimist
Muncitor.

| smooky explică:

laughing blond cu ochii albastri... o felicit pe mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sa fie mai inalt decat minelaughing
sa fie dragut.
blond...cu ochii albastri:X

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educatia. Felul cum se comporta.Respectul pe care ar trebui sa il aibe pentru ceilalti.Inteligenta.Misterul.Sa fie dragut din mai multe puncte de vedere.

| Gabriela_5253 a răspuns:

Daca iti spun cum as vrea sa fie baiatul care o sa ma tina pentru prima data de mana, nu te-as ajuta prea mult.Nu toate fetele apreciaza aceleasi calitati la un baiat, dar pot sa iti spun ce apreciez eu.
Sa fie sincer si deschis, inteligent (ei, la asta se mai poate lucra), cu mult bun simt, sensibil, cu mult simt al umorului si daca stapanesti si arta conversatiei, ai un atu.
Baietii agresivi si vulgari nu ma atrag.
Awh, cer prea mult, nu? laughing
Daca as intalni pe cineva cu toate calitatile astea (eh.macar o parte), as face orice sa nu-l pierd.
.
Girls, nu toti baietii sunt blonzi cu ochi albastri... Daca nu ai ochi albastri, iubeste si caprui.Frumusetea vine din interior degeaba e frumos daca e arogant si ingamfat si cand deschide gura nu poate lega o fraza...

| dienutzza a răspuns:

Poy eu sunt de parere ca la prima vedere conteaza aspectul fizic si felul in care vorbestebatting eyelashes

Apoi, pe parcurs ce ii cunosti pe primul plan este Caracterul!

Cu cat sunt mai draguti, intelegatori si cu cat arata dragostea, afectiunea si respectul fata de o fata, cu atat se fac mai placuti love struck