| Criss_1252 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva care cunoaste mai bine?
Se poate dezvirgina o fata prin "cunnilingus"? (A "linge" "jos" )
Rog putina seriozitate, chiar as avea nevoie de ajutor.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai fi fost foarte brutal si ai fi reușit printr o minune sa ii rupi himenul cu limba...da!
Dar e cam imposibil...
De obicei, virgina nu mai ești atunci când exista penetrare happy

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca nu esti cel mai de jos, atunci iti doresc scufundari line:
http://www.mediafax.ro/......o-13243319

Daca esti fata, atunci sa fie cu sonor, te rog, sa nu para boul bou.

Cheers!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu se poate dar poti lua boli venerice. Microbii sunt foarte puternici in acea zona.

| shadow72 a răspuns:

Nu! trebuie sa bagi puta acolo.
si in plus a dezvirgina o fata nu isnemna ai rupe himenul ci a avea contact sexual cu ea...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul rând, fata NU se poate "dezvirgina" singură :)

În altă ordine de idei, TEORETIC : "VIRGÍN, -Ă, virgini, -e, adj. = Care nu a avut niciodată relații sexuale; cast, neprihănit, feciorelnic." - SURSA :
http://dexonline.ro/definitie/virgina

Având în vedere că i-ai făcut cunnilingus, deci SEX oral - adică a întreţinut relaţii sexuale ( chiar dacă a fost vorba de sex oral - http://ro.wikipedia.org/wiki/Act_sexual ), NU mai este virgină!

Evident, tu te referi la situaţia "practică", nu teoretică;)
D.p.d.v. practic, este foarte "greu" să-i rupi himenul prin cunnilingus ( bănuiesc că asta doreai să afli )!

Toate cele bune.

P.S. : Sper că am fost destul de serios :)

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar prin cunnilingus in nici un caz. Oricat de mult te-ar linge si oricat de brutal ar proceda nu se poate intampla asa ceva. Poti fi linistita si sa continuati placuta activitate.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul celor nespalate cu zilele da, dar sa vezi ce miros suav si imbietor poate emana o p***uta curatica proaspat spalata mai ales daca este si fata mare.

| Emilian65 a răspuns:

Prin cunnilingus nu este posibila dezvirginarea unei fete.

| SkyPilot a răspuns:

Nu cred ca se poate. Poate daca are un hymen extraordinnar de subtire, dar nici asa nu ai loc sa il impingi suficient.
Parerea mea este ca e imposibil.

| miuuuuxd a răspuns:

Este nevoie de o penetrare vaginala si de multe ori nici nu se intampla din prima deci, nu, inca esti virgina dupa asa ceva.

| Criss_1252 explică:

Multumesc foarte mult tuturor!
Imi pare rau ca am putut alege doar un singur raspuns castigator. Va multumesc din nou!

| Retw1983 a răspuns:

Da, dacă ai limbă de cameleon...în nici un caz!

| Clivaj a răspuns:

Imposibil...dezvirginare=act sexual.(punct!)