| iAngel a întrebat:

Buna Seara TPU, am nevoie de parerile voastre.
In momentul asta, s-a facut un strat foarte mare de zapada, si inca ninge continuu, si vreau ca maine dimineata pe la ora 4 sa ma trezesc si pe la 5 sau 5 jumate sa ajung in fata casei prietenei mele, sa ii fac un om de zapada si sa ii desenez o inimioara mare in zapada si sa scriu te iubesc, va fi o surpriza foarte placuta pentru ea sigur ii va placea, dar nu stiu sigur daca sa fac asta, deoarece este foarte frig trebuie sa ma imbrac foarte gros, sa merg 5km pe jos pana la ea prin zapada si sa o sun cand am terminat sa iasa afara sa vada surpriza, credeti ca este frumos? merita riscul sa racesc?

9 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Super :X:X
daca chiar vrei sa faci asa ceva,chiar e super:X
te admirtongue
rar mai intalnesti baieti care sa faca asa ceva pentru fete in ziua de astazi!
da, ar fi chiar interesant si o s-o impresionezi cu siguranta!
numai ca trebuie sa te imbraci bine, foarte bine pentru ca este frig tare de tooot afara!
bafta!

| harciog a răspuns:

Sinteti ciudati.Cind natura e deschisa oricaruia fara nici un pret, stati inchisi in casa.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pentru acest gest sigur ca da.Raceala trece dar acel moment va ramane in inima foarte mult timp.

| Tzutzik a răspuns:

Waw superr,esti foarte romantic,mie la fel mi-ar placea,extraordinar, imi place mult idee si cred ca merita, tu de vei raci ea va sta la capul tau si iti va face ceailaughinglaughing si veti fi ambii fericiti!
Multa dragoste voua idee e super!

| eluboy13 a răspuns:

Doamne ce obsedat rolling eyes
laughing
Eu nu te sfatuiesc, peste ceva vreme o sa va despartiti, si o sa-ti para rau!

| buturuga a răspuns:

Daca o iubesti foarte mult, iti asumi riscul de a te colgela pentru eawinking. Consider ca ea te iubeste oricum, deci nu trebuie sa ingheti, ai putea sa astepti pana se afec ziua si sa faceti impreuna un om de zapada :] Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| glontz54 a răspuns:

Frate... ai niste idei...geniale! cred ca merita din plin si cred ca o iubesti daca faci asta. bafta multa!

| adutza99 a răspuns:

Da! merita!