| VulpitaCeaGayista a întrebat:

Bună seara TPU. Am o întrebare. Este normal sa doresc Sex Sălbatic cu Bran Stark din Game Of Thrones? Aștept răspunsuri neironice și serioase. Fără glume copilărești! Aș mai vrea să adaug că nu îmi place să fiu judecată... sad

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca te mananca atat de rau, te poti scarpina cu orice barbat gasesti disponibil, trebuind doar sa inchizi ochii, ca sa-ti imaginezi ca faci sex salbatec cu ce actor vrei tu (ori pune-i o revista pe ochi, cu fata aluia).
Alta varianta este: obtii viza de turist americana (ca altfel nu ai cum sa ajungi acolo), iti iei bilet de avion si te duci sa-ti cauti actorul preferat, propunandu-i o partida fierbinte de sex.

9 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Da.
E foarte normal să-ți dorești sex cu un bărbat de care îți place.
Problema e că, cu Bran Stark îți dorești cam degeaba.
E puțin probabil să ai vreodată ocazia. laughing

| Lukasssz a răspuns:

E ok

| 1997onur a răspuns:

-_-

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Stii ca el nu te mai poate f#te, nu? L-a impins Jaime de pe pervaz si a ramas invalid!

| VulpitaCeaGayista explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Iar invalid înseamnă că nu poate deloc? trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare e grădina lui Dumnezeu...

| VulpitaCeaGayista explică (pentru anonim_4396):

Dar nu destul de mare ca p@la lui bran... sad

Răspuns utilizator avertizat