| JonD a întrebat:

Buna seara TPU! Asa, deci acum nu ma mai chinui sa spun povesti si alte chesti, o sa pun o intrebare generala.Cineva (A) vrea sa se imprieteneasca cu alt cineva (D) diferenta de varsta fiind de 2 ani.Asa cum poate A sa se imprieteneasca cu D?!? Tinand cont ca in ziua de azi nu mai e asa usor, ca detalii suplimentare pentru cei ce sunt grei de cap PERSOANELE ASTEA 2 NU SE CUNOSC! Ca sa nu mai vad aberatii,nu au prieteni comuni,printre prietenii lui D mai sunt si niste persoane care sunt aproape de aceeasi varsta cu A,dar sunt foarte, sa zic asa inganfati, gen copii de astia prea alintati care cred ca ei sunt cei mai tari si restul sunt jeguri.Cu unul dintre acesti copii care sunt de aceeasi varsta A ar avea un prieten comun, acesta nu stiu cat de dispus ar fi sa ajute.Asa,acum nu va bazati numai pe faza cu acel prieten comun pe care am mentionat-o la sfarsit. Dati-mi doua variante cum ar putea sa se imprieteneasca! Funda pentru cel mai bun raspuns!
P.S:A vrea doar sa se imprieteneasca cu D,pentru cei ce nu citesc cu atentie si zic "bai frate du-te si zii ca iti place de x" si inca o chestie indiferent ca ar fi A=baiat si D=fata,A=fata D=baiat sau aman doua fete, amadoi baieti, cum s-ar putea imprietenii?!?

1 răspuns:
| PerfectInsanity a răspuns:

Pur si simplu bagandu-se in seama cu el/ea happy.
*Hey, imi plac conversii tai, de unde i-ai luat?*
*Am vazut ca ao tricou cu metallica, si eu ascult*
happy e simplu.