| euzictutaci a întrebat:

Buna seara TPU! kiss Mentionez de la inceput. funda plus multe multe voturi kiss si multe multe multumiri happylove struck! Eu am samsung chat 3222 de vreo 2 luni; si p data de 11 noiembrie 2011 a fost l mine o colega si eu trebuia sa descarc o mel de samba d pe net (fac dans sportiv) si nu o gaseam si mi-am dat seama ca eu o am pe tel iar ea mi-a dat cititorul ei de card (il avea la ea) ca sa o descarc eu in pc dupa telu meu) si urm zi am observat ca mi s-au sters toate mel si pozele din tel.am scos cardul si l-am bagat din nou si nimic straight face eu am mel daca intru in meniu, dupa dau la muzica si dupa la toate piesele. dar in fisierele mele, sunete nu exista si nu am cum sa le trim altcuiva.sau sa le setez ca ton de apel. plus ca dupa 2-3 zile toate pozele sau mel existente in fisierele mele se sterg. de ce?straight face Multumesc anticipiat kiss [scuze categoria :-s dar e cea mai accesata laughing]

2 răspunsuri:
| Sn1p3r a răspuns:

Cred ca ai luat virus ceva! Da-i o revenire la setarile din fabrica sau dul la service daca mai e in garantie! Bafta

| 00andrei00 a răspuns:

Si eu am tot Samsung si mi s-a intamplat...du-te le setari de dai reinitializare, cred ca ai virus sau daca nu schimba cardul...