| laurlaurentiu180 a întrebat:

Buna seara tuturor ma numesc Laurentiu, am 18 ani si am nevoie de niste idei/sfaturi atunci cand fac dragoste cu iubita mea, ea fiind la inceput si avand unghiile extrem de lungi si ascutite si le mai baga in spatele meu si imi lasa niste semne mai nasoale si nu stiu ce sa ii zic, cum sa ii zic, ca na fiind la inceput... si nu vreau sa se simte stanjenita sau ceva, va rog niste sfaturi, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca ca in momentul in care incepe sa-si manifeste tendinta de a-si infige unghiile in spatele tau sa schimbati pozitia de sex si sa o asezi intro alta pozitie in care mainile ei sa fie asa pozitionate incat sa fie ocupate cu altceva (cearceaful, perna, etc). Procedand astfel, exista posibilitatea sa nici nu-si dea seama care este motivul acelor schimbari. Succes.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Roag-o frumos sa isi taie unghiile. Arata-i cat de neigienic este sa poarte unghii lungi, explica-i ca acolo poarta multi microbi si materii fecale de la minim 3 oameni diferiti si cred ca va intelege si va pastra o igiena personala mai buna.

| Kaℓi a răspuns:

Poate ca e momentul sa treceti la next level.
Sa cumperi niste catuse, cu blanita roz. Sa-i tii mainile ocupate, adica.

| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca nu este frumos si nici igienic sa-si bage unghiile in spinarea ta.

| Divy a răspuns:

Nu mai fă sex Laurule până nu devine gravwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de scarboase sunt unghiile lungi la femei... Bine, mai mult la pitzi si alte rase de curve am vazut treaba asta.

Pune-o sa-si taie unghiile! Sau, cand te mai zgarie, da-i un cap in fata. Spune-i ca e noul tau reflex sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Te rog... Nu-mi mai băga ghearele în spate, bagă-mi-le-n ochi. happy "

| wobis a răspuns:

Ok, unghiile lungi si mie mi se par scarboase, dar ma rog, daca pe tine nu te deranjeaza... Insa vezi ca ea face gestul asta pentru ca are impresia ca e sexy si ca-ti place si tie. Explica-i ca nu tot ce vede in filme e aplicabil si in realitate. Si spune-i-o la modul cel mai serios.
Intotdeauna in cuplu ar trebui sa va spuneti unul altuia ce va place si ce nu si niciunul nu ar avea de ce sa se supere din cauza asta. Trebuie doar sa fiti atenti cum comunicati despre asta, sa nu para un repros sau o critica.

| Dianaaaaa2100000 a răspuns:

Spune-i pur si simplu sa isi taie unghiile mai scurt...nu se va supara