| cobuzgabriel a întrebat:

Buna seara,va rog frumos am nevoie de un sfat de cateva saptamani doar, tot vorbesc cu o fata pe internet ne-am cunoscut pe un site(nu facebook,ceva in domeniul muzicii rock) vazand ca avem ce vorbii ne-am dat si idurile de yahoo si am inceput sa vorbim.
Problema este ca eu am inceput pur si simplu sa ma indragostesc de ea dintr-o data...,parca am devenit obsedat de easad.
Nu imi sta in caracter sa fac asta si nu am facut-o nici o data dar ma gandeam sa ii spun pur si simplu pe fata ca m-am indragostit de ea stiu ca oricum nu pot sa fiu cu ea deloc si este o situatie foarte penibila dar nu stiu exact ce sa fac...sad.
Am incercat sa opresc legaturile sa nu mai i-au contact cu ea dar nu pot pur si simplu parca sunt dependent de ea, nu rezist sa nu ii scriu.
Ce sa fac sa ii spun pe fata ca sunt indragostit de ea si atunci poate imi da ea ignore si ma scap de ea? Ma gandeam sa ii dau ignore si gata dar nu pot pur si simplu nu ma lasa sufletul.

Ce sa fac in aceasta situatie? Eu am 17 ani si ea are 16.

DAU SI FUNDA PENTRU CINE MA AJUTA UNA MARE SI FRUMOASA...

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Vorbeste cu ea, nu stii, poate ca simte ceva asemanator si poate iese o relatie frumoasa din asta. Decat sa te fierbi asa, ce ai de pierdut daca ii zici...