| anonim_4396 a întrebat:

Salut,stiu ca aceasta este o intrebare penibila dar nu am ce sa fac.Am 12 ani, in august 13, si pana acum,,faceam" l*ba,si credeam ca fac,astazi am incercat sa fac si mai intens,si dintr-o data,a iesit ceva sperma cred,nu stiu sigur,si atunci m-am excitat, si cred ca am devenit obsedat, ce pot face? Imi puteti da niste sfaturi?

4 răspunsuri:
| NoctisFive a răspuns:

Sa te opresti, puradelule

| Acras a răspuns:

Da schimba mana sa traiesti cu impresia ca o faci cu altcineva laughing))))

| Andre231bvb a răspuns:

Hey eu is fata si am 12 ani implineac 13 in 12 august iti zic un raspuns simplu pur si simplu nu mai face **** stiu ca ii placut pentru voi baietii (PS nu stiu ce ii asa fain) ok eu ti.am dat raspunsu stiu ca nu ii folisitor dar incearca sa nu mai faci

| Andre231bvb a răspuns:

A hey ai Facebook