| MBAAA a întrebat:

Sper sa aveti rabdare sa cititi tot. Ma suna tot timpul, zi de zi, il deranjeaza daca nu ii dau niciun semn de viata un timp mai indelungat, mi-a trimis si un cadou prin intermediul cuiva deoarece nu stam in acelasi oras, nu ne-am vazut niciodata in realitate, iar el nu poate veni in orasul in care locuiesc eu, imi trimite mesaje zilnic daca vede ca nu`i raspund la telefon, uneori renunta la lucruri mai importante dupa parerea mea pentru a vorbi cu mine pe mess sau la telefon, imi ia apararea atunci cand cineva se ia de mine[pe la spatele meu, nu stiu daca chiar face asta], mai demult, din cate am inteles de la el, acum nu stiu daca e adevarat, s`a certat cu tatal lui din cauza mea, cateodata se mai da si la alte fete, in general la "curve" ca sa zic asa[din cate stiu eu], insa mie imi este teama sa nu ma insele cu fosta lui prietena sau cu oricare alta fata din orasul lui. As avea 3 intrebari: 1. Dupa parerea voastra, chiar tine la mine sau doar isi bate joc de mine? 2.As vrea sa aflu cumva daca ma inseala/m`a inselat vreodata[el a recunoscut mai demult chestia asta, insa vreau eu sa ma conving ca acum in timp ce suntem impreuna, daca ma inseala sau nu cu vreo fata, vreau sa gasesc dovezi]. 3.As vrea sa-l testez cumva, nu stiu, pentru a ma convinge ca el chiar tine la mine si nu ma inseala, sau pentru a afla daca ma inseala sau ceva de genul. Funda.happy (scuze daca v-am rapit din timp)

3 răspunsuri:
| diavolita_4468 a răspuns:

Dar el de unde te cunoste? nu stiu tu decizi pentru tine.tu deja stii raspunsul dar nu stii daca e corect. face ce vrei nu noi hotaram pentru tine.ascultatii inima si gandeste-te la castiguri si ce nu castigi.te pup si bafta

| raluca0306 a răspuns:

Nu te-ai vazut cu el niciodata in realitateeeee?

| Ada11 a răspuns:

Asta e dupa parerea mea hartuire. Te simti OK ca sa stii ca e cineva acolo, intr-un alt oras care "se gandeste la tine" si s-a certat cu cineva din cauza ta? Din cate am inteles, iti urmareste fiecare miscare. De ce? Mi se pare un...na,nu gasesc cuvantul. In plus,de unde stii ca e adevarat tipu'? Si de unde-ti stie adresa?
Parerea mea este asta: de acum,inregistreaza-ti toate convorbirile telefonice cu el si tot ce vb prin mess,si daca cumva ajunge la tine, tu sa ai "probe" cu care sa mergi la politie daca-ti face ceva(dupa cum am zis la inceput, daca te hartuieste).
Numai bine si ai grija de tine!winking
Ade.